Služby a ceník

Nejpopulárnější

Letecké video

Natočíme Vám objekt nebo akci z libovolné výšky v perfektní kvalitě a se stabilním obrazem. Můžete se těšit na 4K rozlišení a krásně plynulé průlety.

5999 Kč

Foto z výšky

Pořídíme Vám unikátní sérii fotografií, které není možné jinou cestou zachytit. Skvěle se hodí například jako propagace nemovitostí nebo společenských událostí.

1999 Kč

Virtuální Tour

Nechte návštěvníky Vašich webových stránek volně se rozhlédnout nad Vaší lokalitou díky nesmírně atraktivní interaktivní panoramatické prezentaci.

3999 Kč

Další služby

Facebook Panorama

grand-canyon-full-screen-panorama

Oslovte své fanoušky interaktivní 360 panoramatickou prohlídkou přímo na vaší Facebookové stránce. Facebook tuto funkci spustil nově v červnu 2016 a u fanoušků se těší obrovské oblibě.

2999 Kč

Livestream

live-reactions-android

Streamování živého přenosu na YouTube nebo Facebook. Perfektně se hodí např. pro sportovní nebo společenské akce. Veškeré dění snímané z našeho dronu je v tu samou chvíli k dispozici všem Vašim fanouškům na Facebooku.

5999 Kč / 20 minut

Střih videa

Natočené letecké video Vám na přání sestříháme na požadovanou délku, přidáme hudbu, vaše logo, titulky, prostě vše co bude potřeba, abyste mohli výsledné video okamžitě profesionálně prezentovat.

3999 Kč / klip

Doprava

Praha a blízké okolí

Chcete natáčet v Praze nebo blízkém okolí do 15km? Přijedeme zdarma.

ZDARMA

Kdekoli po ČR

Rádi dojedeme na jakékoli místo si pro natáčení vyberete.

8 Kč / km